Babka, dedko, otec, mamka, “Podám ti ruku”

Každý z nás prechádza etapami narodenia, detstva, dospelosti a staroby. A tu sa chcem zastaviť a prihovoriť sa všetkým, všetkých nás to čaká. Každý chce niekam, a hlavne k niekomu patriť, no nie každý má to šťastie. Nie je jednoduché sa každý deň o niekoho starať a pritom stíhať aj svoj doterajší život. Je to často náročné ako časovo, tak aj psychicky.

Som riaditeľkou občianskeho združenia, sama som pracovala ako opatrovateľka v zahraničí dlhé roky, a preto som sa rozhodla pomôcť tu doma našim seniorom. V prvom rade chcem hrať fair-play. Bola som oklamaná o väčšiu sumu peňazí, ktoré som zháňala pre našich seniorov. Som z toho zúfalá a frustrovaná a tak som sa rozhodla touto cestou o poslednú nádej. Snažím sa o spustenie môjho sociálneho projektu s názvom Podám Ti ruku, ktorý sa bude snažiť vytvoriť domov pre seniorov, hlavne pre tých osamelých, opustených a deprimovaných zo samoty.

Denný stacionár im dá spoločnosť, nové priateľstva, aktivity, spoločné stravovanie, či obyčajný úsmev a rozhovor. Touto cestou chcem poprosiť o každý, aj malý finančný príspevok.

Prosím, vytvorme reťaz lásky a pomoci starším. Dajme im strechu nad hlavou, vieru v to, že je dobré vedieť, že v prípade potreby Vám môže niekto pomôcť. Prosím za všetkých ľudí, skúsme sa spojiť a vytvoriť z kvapky more.

Uvádzam moje tel. číslo 0902 042 879, prostredníctvom ktorého ma môžete kontaktovať v prípade Vašich otázok, či záujmu o stretnutie. Tiež prikladám číslo účtu na moje občianske združenie: IBAN SK98 7500 0000 0040 2526 4609

Zo srdca vopred ďakujem za každú Vašu pomoc

Ďalšie články

Staroba nemusí byť jeseňou života

Každý by chcel ostať večne mladý. Lenže zatiaľ sa lekárom ani alchymistom nepodarilo nájsť tabletku večnej mladosti. No podarilo sa nám objaviť recept na prežitie